
Goed om te weten
Goed om te weten

Nieuw: thuis aanmelden voor uw afspraak
Vanaf woensdag 18 september kunnen patiënten zich thuis al aanmelden voor hun afspraak in HagaZiekenhuis Den Haag. Met een aantal klikken op hun smartphone controleren patiënten hun gegevens. Eenmaal aangemeld kunnen patiënten bij binnenkomst in het ziekenhuis direct door naar de juiste afdeling.

MijnHaga app: altijd uw afspraakgegevens bij de hand
Via de MijnHaga app heeft u altijd een overzicht van uw afspraken op uw telefoon bij de hand. Ook kunt u zien hoe u zich op de afspraak kunt voorbereiden. Tot slot kunt u in de app diverse behandelpaden toevoegen. U krijgt dan informatie op maat over uw behandeling.
Viewer voor webcontent
Snel naar
- geenBloedafname
- geenHerhaalrecepten Zoetermeer
- geenHartcentrum
- geenHaga Oncologiecentrum
- geenJuliana Kinderziekenhuis
- geenHaga Juliana Geboortecentrum
- geenHagaZiekenhuis Huidkliniek Zoetermeer
- geenVerwijzers
- geenVacatures
- geenLeren bij Haga (HagaAcademie)
- geenInnovatieLab
- geenOver het HagaZiekenhuis
- geenVeelgestelde vragen
Wij staan voor u klaar

Zo worden wij beoordeeld
Zo worden wij beoordeeld
Hoe is de zorg in ons ziekenhuis? Niemand weet dat beter dan onze patiënten. Daarom vragen we ze regelmatig onze zorg te beoordelen. Het HagaZiekenhuis krijgt een:
Maak een afspraak op de polikliniek
Maak een afspraak op de polikliniek

Viewer voor webcontent
Praktische informatie voor u als patiënt
Onze locaties
Onze locaties
-
HagaZiekenhuis Den Haag
Els Borst-Eilersplein 275
Den Haag
-
Spoedplein Den Haag
Charlotte Jacobslaan 10
Den Haag
-
Juliana Kinderziekenhuis
Els Borst-Eilersplein 275
Den Haag
-
HagaZiekenhuis Zoetermeer
Toneellaan 1
Zoetermeer
-
Centrum Acute Zorg Zoetermeer
Toneellaan 1
Zoetermeer
-
Huidkliniek Zoetermeer
Europaweg 151
Zoetermeer
-
Gezondheidscentrum Wassenaar
Hofcampweg 65
Wassenaar
-
De Stuurman Waddinxveen
Oranjelaan 3
Waddinxveen
-
Trombosedienst HagaZiekenhuis
Charlotte Jacobslaan 10
Den Haag
Viewer voor webcontent
Nieuws en agenda
Nieuws en agenda
- 03-03-2025
Vanaf 3 maart bijna alle borstoperaties in HagaZiekenhuis Zoetermeer Vanaf 3 maart doet het HagaZiekenhuis bijna alle borstoperaties voor de behandeling van borstkanker op de ziekenhuislocatie in Zoetermeer. Op deze locatie zijn er operatiekamers speciaal voor geplande ingrepen, waardoor operaties beter te plannen zijn en patiënten (in de toekomst) eerder aan de beurt zijn.
Lees meer - 20-02-2025
Internationale publicatie onderzoek HagaZiekenhuis: minder onnodige bloedkweken op SEH dankzij bloedtest Welke patiënten op de Spoedeisende Hulp (SEH) hebben een bloedvergiftiging? Er bestaat nu een nieuwe methode die dat kan voorspellen. Onder aanvoering van internist in opleiding en promovendus Anna Kaal ontwikkelden onderzoekers van het HagaZiekenhuis deze methode. Daarbij werd ook samengewerkt met het LUMC en de medische faculteiten van universiteiten in Toledo (Spanje) en Michigan (VS). Het onderzoek naar de methode, een initiatief vanuit het HagaZiekenhuis, is inmiddels gepubliceerd in het internationaal toonaangevende Journal of Infection.
Lees meer - 31-01-2025
Succesvolle Avond van de Patiënt in HagaZiekenhuis Zoetermeer De eerste Avond van de Patiënt in Zoetermeer was een succes. Dankzij alle betrokken en geïnteresseerde deelnemers werd het een inspirerende en interactieve avond. Naast patiënten en inwoners waren er ook vertegenwoordigers van de gemeenteraad, de gemeente en betrokken zorgpartners van Samen ZoeterMeer Gezond aanwezig. Deze brede vertegenwoordiging zorgde voor een rijk palet aan perspectieven en waardevolle gesprekken over de toekomst van de zorg in Zoetermeer.
Lees meer